Manager spedycji

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Obsługujemy klientów Polsce, Europie i Azji.

Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Poszukujemy kreatywnej, samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

MANAGERA SPEDYCJI

Zakres obowiązków:

- planowanie i organizacja pracy Działu Transportu i Logistyki

- projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i za granicą

- organizacja i kontrola pracy działu

- koordynacja transportów i pracy przewoźników

- pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą

- prowadzenie negocjacji

- nadzór i organizacja tras dla Kierowców

- ścisła współpraca z pozostałymi Spółkami Grupy Mielewczyk

Czego oczekujemy?

- doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku

- preferowane wykształcenie kierunkowe: Logistyka, Transport

- skuteczności w rozwiązywaniu problemów

- umiejętności delegowania obowiązków i egzekwowania ich realizacji

- umiejętności pracy pod presją czasu

- samodzielności i odpowiedzialności za podejmowane decyzje

- pełnej samodzielności w działaniu

- zaangażowanie i skrupulatność

- znajomość programu MS Excel

Co oferujemy ?

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

- codzienne pyszne, domowe obiady

- pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia

- możliwość rozwoju kompetencji

- ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę

- eventy firmowe/sportowe/rodzinne

- paczki świąteczne

- zniżki na produkty firmowe

- premię za polecenie nowego pracownika

- premie uznaniowe

announcement.apply