Pracownik produkcji Ubojnia

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów Polsce, Europie i Azji.

Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Podstawowe zadania:

  • praca na linii produkcyjnej
  • dbałość o jakość produktu
  • realizacja powierzonych prac
  • przygotowanie stanowiska pracy

Oczekujemy

  • dobra organizacja czasu pracy
  • pracowitość i sumienność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codziennie domowe obiady
  • szkolenia
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • eventy firmowe i sportowe
  • nagrody stażowe (co 5 lat pracy)
  • paczki świąteczne i zniżki na produkty firmowe
  • premię za polecenie nowego pracownika
announcement.apply