Pracownik produkcji - dział żywca

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów Polsce, Europie i Azji.

Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Oferujemy

- praca w godzinach 3:00 – 12:00

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca na akord

- codziennie domowe obiady

- szkolenia

- ubezpieczenie na życie

- wydarzenia dla pracowników (Dzień Dziecka, piknik rodzinny, imprezy sportowe)

- nagrody stażowe (co 5 lat pracy)

- paczki świąteczne

- rabaty w sklepie firmowym

- premię za przyprowadzenie nowego pracownika

Obowiązki

- zawieszanie kurczaka na haki

Wymagania

- dobra organizacja czasu pracy, pracowitość i sumienność

- umiejętność pracy zespołowej,

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna

announcement.apply